Dołuje

ul. Tarpana blisko Lasu

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21795
Cena
230 000 PLN
Cena za m2
187,60 PLN
Pow.działki
1 226 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Procent możliwej zabudowy
15
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Kanalizacja
Tak

Opis nieruchomości

Działka w miejscowości Dołuje . Idealne miejsce do życia w pobliżu lasu oraz stawu który jest siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt. Miejsce to pod nazwą " Ptasi zakątek " zostało zagospodarowane przez Gminę i pełni między innymi funkcję edukacyjną dla mieszkańców. Dołuje to miejscowość oddalona zaledwie 9 km od centrum Szczecina.


Dojazd do działki drogami gminnymi. Drogi utwardzone płytami betonowymi. Wzdłuż drogi dojazdowej latarnie co wpływa nie tylko na wygodę użytkowania ale również na bezpieczeństwo. Kształt działki zbliżony do kwadratu z rękawem wjazdowym , dzięki czemu działka znajduje się w drugiej linii zabudowy od drogi.

| UZBROJENIE |
Wszystkie media ( woda , prąd, gaz , kanalizacja ) w drodze bezpośrednio przy granicy działki. Zostały wydane warunki przyłączy potwierdzające możliwość podłączenia mediów.

| PLAN ZAGOSPODAROWANIA |
Zgodnie z zapisami planu dopuszczalna powierzchnia zabudowy wynosi 15%, z dopuszczeniem realizacji obiektów typu garaż, budynek gospodarczy w wielkości do 10% terenu. Wysokość zabudowy 1,5 kondygnacji - 8 metrów do kalenicy.

| WARUNKI GRUNTOWE |
Dodatkowym atutem są wykonane w grudniu 2019 roku badania geologiczne w których warunku gruntowe opisano jako proste.| PLUSY DZIAŁKI |

- utwardzony dojazd,
- bliskość lasu,
- wykonane badania geologiczne to pełna jasność warunków gruntowych i wodnych, oszczędność czasu i kosztów niezbędnych na ich wykonanie,
- dostępne pełne uzbrojenie z potwierdzeniem możliwości podłączenia się do nich,
- aktualny MPZP
- oznaczone palikami granice działki w ternie ( wiesz gdzie dokładnie znajduje się kupowana działka )
- sporządzona aktualna mapa do celów projektowych
- możliwość szybkiej budowy, bez utraty czasu na staranie się o warunki zabudowy, sporządzanie mapy do celów projektowych oraz opinii geologicznej.

Zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
E-mail:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej