Trzebawie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386335
Cena
39 000 PLN
Cena za m2
65 PLN
Pow.działki
600 m2
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Plan miejscowy
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zieleni
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

W OFERCIE OSTATNIE DWIE DZIAŁKI, każda po 600m kw. ATRAKCYJNIE POŁOŻONE KOŁO SIEBIE !

Jeśli marzysz o wypoczynku na świeżym powietrzu, na łonie dzikiej przyrody, wśród zapachów pól, jezior, lasów i łąk - ta oferta jest dla Ciebie !

Jeśli chcesz w piątek po pracy w zaledwie godzinę dojechać ze Szczecina nad czyste jezioro, gdzie powędkujesz, pobawisz się z dziećmi na trawie lub po prostu pogrilujesz ze znajomymi - to jest właśnie to wymarzone miejsce dla Ciebie !

Czyste Jezioro Woświn, szybki dojazd do Szczecina ( 75km ), Kołobrzeg ( 94kw ), regularny kształt działki ( 20 x 30m ), wyśmienite położenie w pobliżu jeziora - około 140-metrów.

LOKALIZACJA DZIAŁKI: około 800-metrów od ostatnich zabudowań mieszkalnych wsi Trzebawie, gmina Węgorzyno, powiat łobeski, województwo zachodniopomorski.
Działka nie jest ogrodzona. Istnieje możliwość nabycia dwóch działek obok siebie - to prawdziwa okazja !

DOSTĘPNE UZBROJENIE: prąd w drodze wewnętrznej przy dziace. Innych mediów nie ma.

W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy i Miasta Węgorzyno przeznaczona działka przeznaczona pod "tereny usług - UT - usługi turystyki".
Teren na którym położona jest przedmiotowa działka nie ma uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.
Na działce sę grunty klasy RIIIb.

Na tym pięknym sporym obszarze położonym nad Jeziorem Woświn jest już posadowionych kilkanaście różnych domków rekreacyjnych.
Zejście do brzegu jeziora po schodkach. Jest kilka pomostów.

Dojazd do działki drogą polną, piaskową, około 800-metrów od drogi asfaltowej.
DZIAŁKI ZOSTAŁA W PRZYBLIŻENIU ZAZNACZONA NA ZDJĘCIACH KOLOROWYM OBRYSEM CZERWONYM ORAZ SĄSIEDNIA DZIAŁKA OBRYSEM NIEBIESKIM.
Cena 39.000zł dotyczy jednej działki o powierzchni 600m kw.

Polecam jako wieloletnią świetną inwestycję i pomysł na weekendowy lub wakacyjny wypoczynek !

Oferta na wyłączność.
Zapraszam do obejrzenia po wcześniejszym umówieniu się na prezentację.

Mapa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej