Szczecinek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
392613
Cena
1 450 000 PLN
Cena za m2
55,77 PLN
Pow.działki
26 000 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaz działka przemysłowa w Szczecinku

Pow -26000m2

Działka z możliwością zabudowy przemysłowej hale magazyny,centrum logistyczne itp.
Dzialka posiada przyłącze pradu o dużej mocy.
Dodatkowym atutem jest połozenie na obwodnicy Szczecinka gdzie jest dobry wylot w kierunku Piły, Koszalina
Dzialkę przyszły nabywca może wynajać również pod fotowoltaike

Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej