Stobno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387479
Cena
1 570 000 PLN
Cena za m2
104,90 PLN
Pow.działki
14 966 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Duża działka komercyjna w studium zagospodarowania pod halę/budownictwo jednorodzinne (dwie kondygnacje)/wielorodzinne (4 kondygnacje) - Stobno - W OKAZYJNEJ CENIE, teren w trakcie wydawania warunków zabudowy. Wszystkie media znajdują się w drodze: woda, gaz, kanalizacja oraz przyłącze internetowe. Prąd przy działce. Teren suchy, na lekkim wzniesieniu.
Nieruchomość przylegająca trzema bokami do dróg dojazdowych, z czego jedna jest główną drogą asfaltową.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej