Stare Brynki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386262
Cena
104 000 PLN
Cena za m2
80 PLN
Pow.działki
1 300 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Wysokość zabudowy
10
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu działki budowlane w Starych Brynkach. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, powierzchnia zabudowy do 20%, wysokość zabudowy do 10 metrów, kąt nachylenia połaci dachowych od 40 do 50 stopni. Woda oraz prąd w utwardzonej drodze dojazdowej. Teren płaski, niezadrzewiony, nieogrodzony. W sąsiedztwie zabudowane działki.

Woda, prąd oraz światłowód w drodze tuż przy działkach. Brak gazu oraz kanalizacji miejskiej - odprowadzenie ścieków do szamba.

Zaledwie 20 km do centrum Szczecina oraz 9 km do Gryfina. Cicha i spokojna okolica.
W podanej lokalizacji w sprzedaży posiadamy obecnie 10 działek o powierzchniach 1200 i 1300 m2.

Cena do negocjacji.
Polecam i zapraszam na przentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej