Sowno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387511
Cena
55 000 PLN
Cena za m2
48,25 PLN
Pow.działki
1 140 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Wysokość zabudowy
9
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1140 m2 znajdującą się w Sownie- Powiat Stargardzki. Działka jest pięknie zlokalizowana na nizinnym terenie, w bliskim sąsiedztwie lasu oraz rzeki Inny (ok.150 m). W pobliżu domy jednorodzinne w trakcie budowy. Dostępne media: woda przy granicy działki, prąd ok. 100 m. Wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną z garażem, powierzchnia zabudowy 15 %, wysokość 9 m. Bardzo dobra lokalizacja zaledwie 30 minut do Szczecina droga expresową i 10 min do Stargardu. Dynamiczny rozwój miasteczka, za sprawą nowego zarządcy. Dojazd do działki drogą asfaltową, w najbliższym czasie będą robione chodniki, drogi rowerowe oraz przepompownia ściekowa. Nieruchomość gruntowa świetnie nadaje się na działalność gospodarczą, mieszkalną. Polecam gorąco ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz cenę. Zapraszam na prezentację !

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej