Smolęcin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
392667
Cena
413 000 PLN
Cena za m2
201,27 PLN
Pow.działki
2 052 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Wydane warunki zabudowy
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Smolęcin - urokliwa miejscowość w pobliżu przejścia granicznego Kołbaskowo, 2 km do autostrady A6 i 6 km do ul. Cukrowej. Działka w kształcie długiego prostokąta o szerokości 29 m i długości z jednej strony 75 m, a z drugiej strony 93m. Działka uzbrojona w prąd - skrzynka ZK na działce, woda w drodze gminnej przy działce. Wydane warunki zabudowy na dom wolnostojący z poddaszem użytkowym. Wysokość budynku do kalenicy 9 m, dach dwuspadowy o kącie nachylenia 35-45 stopni, szerokość elewacji 16 m. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy około 15%. Szkoła, przedszkole w odległości 2 km. Dojazd do działki drogą powiatową utwardzoną i około 30 m droga gminną nieutwardzoną. W pobliżu działki przystanek autobusu linii 83 kursującego z częstotliwością co godzinę do Szczecina, do pl. Kościuszki. Polecam.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej