Skoszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
388939
Cena
119 000 PLN
Cena za m2
44,07 PLN
Pow.działki
2 700 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Trójkąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka położona we wsi Skoszewo gmina Wolin

Pow działki-2700m2
Uzbrojenie-Prad woda Gaz
Dzialka Budowlana możliwość postawienia dwóch domów

,Dzialka na skraju wsi pod lasem w pełni uzbrojona prąd, woda, ogrodzona z kutą zelazną bramą wjazdową dla działki są wydane warunki zabudowy,możliwosć postawienia dwóch domów wraz z garażami i budynkami towarzyszacymi.
Działka posiada duzy potencjał można tam zamieszkać i prowadzić działalność np agroturystyke ,warsztat itp bądz wybudowac domy do sprzedaży .

Dodatkowo jest możliwość dokupienia od klienta ziemi rolnej ok 7 ha w kilku kawałkach łąki pole ,jedna z działek biegnie przy przebudowywanej drodze, mozliwość wydzierzawienia pod reklame bądz inne inwestycje działki sa cały czas użytkowane i zadbane możliwość dopłat z uni.
Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej