Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386412
Cena
119 900 PLN
Cena za m2
104,26 PLN
Pow.działki
1 150 m2
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Kształt działki
Kwadrat
Droga dojazdowa
Polna droga
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana w bliskiej odległości Goleniowa.
Zaletą działki jest dogodny dojazd do Szczecina - 25 min., Goleniowa 7 min. oraz Berlina, Świnoujścia i Portu Lotniczego w Goleniowie.

Działka wolna od linii energetycznych.

Działka posiada wydaną decyzje o warunkach zabudowy (październik 2020) na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wraz z infrastrukturą techniczną ( obręb Rurzyca ).

- zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter+ poddasze użytkowe lub nieużytkowe)
- linia zabudowy w odległości 10m od granicy działki
- wskaźnik zabudowy kubaturowej w przedziale od 9%-20% powierzchni wnioskowanej działki
- wskaźnik powierzchni biologicznej czynnej -min 50% wskazanej powierzchni
- szerokość elewacji frontowej od 13m-19m.
- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej/wysokość okapu od poziomu Ho-2,8m-4m
- maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy -max Hk=9,5 m
- kąt nachylenia dachu 30-45 stopni

Dojazd do nieruchomości odbywa się droga wewnętrzną, która sprzedawana jest w udziałach, zawartych w cenie nieruchomości.

Sąsiedztwo działki to zabudowa mieszkalna jednorodzinna, a dodatkowo dużym atutem działki jest bliska odległość lasu ok 40 metrów.
Teren, na którym zlokalizowana jest nieruchomość jest płaski i suchy.

Do działki zostały wykonane przyłącza prądu, natomiast przyłącze wody i gazu znajdują się w bliskim sąsiedztwie w drodze dojazdowej,

Klasa gruntu RVI.

Niepowtarzalny charakter tego miejsca wynika z bliskości Puszczy Goleniowskiej. Bliskość miejscowości położonych nad akwenami wodnymi stanowią doskonałe zaplecze rekreacyjne i turystyczne. Typowym przykładem może być miejscowość Lubczyna nad Jeziorem Dąbie, która wykorzystując swe piękne plaże i czystą wodę systematycznie rozbudowuje swe zaplecze turystyczne i żeglarskie. Podobne zalety prezentuje również Ina, która na swej 130 kilometrowej długości jest świetnym miejscem spływów kajakowych. Bogactwo lasów i wód sprawiają, że tereny położone w bliskości naszego osiedla są rajem dla grzybiarzy i wędkarzy.

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PO STRONIE SPRZEDAJĄCEJ.

Mapa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej