Szczecin

Klęskowo, Pszenna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
403281
Cena
489 000 PLN
Cena za m2
185,79 PLN
Pow.działki
2 632 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Kanalizacja
Tak

Opis nieruchomości

Szczecin - Klęskowo, ul. Pszenna. Działka gruntu zlokalizowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej w kształcie wydłużonego prostokąta o pow. 2632 m2 (szer. 15 m, długość 175,5 m). Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego (klasa ziemi RV i ŁIV). W sąsiedztwie zlokalizowane budynki jednorodzinne, dlatego istnieje możliwość jej zabudowy. Pełne uzbrojenie w drodze przy działce. Cena do negocjacji, polecam.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej