Przęsocin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
391787
Cena
520 000 PLN
Cena za m2
34,67 PLN
Pow.działki
15 000 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga

Opis nieruchomości

Do sprzedaży niezabudowana działka rolna o powierzchni 15000 m2 położona w Przęsocinie około 15 kilometrów od centrum Szczecina. Działka leży w sąsiedztwie stadniny koni oraz ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego . W planie zagospodarowania przestrzennego jest to teren rolniczy- do dalszego użytkowania. Dopuszcza się lokalizację obiektów budowlanych infrastruktury technicznej za wyjątkiem obiektów wymagających wyłączenia gruntu z produkcji rolnej. Dojazd do działki drogą polną.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej