Szczecin

Płonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390490
Cena
1 372 540 PLN
Cena za m2
130 PLN
Pow.działki
10 558 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Polna droga

Opis nieruchomości

Szczecin-Płonia. Miejsce idealne dla inwestora!!! Na sprzedaż działka o powierzchni 10558m2. Na dzień dzisiejszy jest to działka rolna, natomiast można wystąpić o warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe (sąsiednie działki otrzymały warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną). Dojazd drogą asfaltową, później częściowo gruntową. Media przy drodze dojazdowej (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Działka częściowo zadrzewiona (głownie samosiejki). W pobliżu szkoła, przystanek komunikacji miejskiej. Cisza i spokój, a za razem szybki dojazd do miasta. Polecamy!!!

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej