Szczecin

Płonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
403802
Cena
320 000 PLN
Cena za m2
64 PLN
Pow.działki
5 000 m2
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Wysokość zabudowy
7.5
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Kostka brukowa
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 5000m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu XXXIX/483/97, terenie elementarnym D.J.19.04.ER, położona w dzielnicy Płonia-Śmierdnica. Droga dojazdowa z kostki brukowej. Prąd, woda i gaz w drodze przy granicy działki. Kanalizacji brak.

Zgodnie z wytycznymi z planu obowiązuje zabudowa zagrodowa związana z produkcją rolną lub sadowniczą, która składa się co najmniej z budynku mieszkalnego i budynku (lub budynków) inwentarskiego lub magazynowego. Wysokość budynku mieszkalnego do 7,5m, dach stromy.

Działka o kształcie nieregularnym, klasa gruntu RIVb o obszarze 2573m2, ŁIV - 2298m2.

W sąsiedztwie liczne domy, a w niedalekiej odległości infrastruktura.
Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację! Cena do negocjacji.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej