Wołczkowo

Pistacjowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21804
Cena
140 000 PLN
Cena za m2
196,35 PLN
Pow.działki
713 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona

Opis nieruchomości

Działka położona w Wołczkowie . Dojazd do ulicy wewnętrznej przy której znajduje się działka poprzez oświetloną i utwardzoną płytami betonowymi drogę. Działka znajduje się w początkowej części Wołczkowo na pograniczu z Bezrzeczem. Bardzo dobra lokalizacja blisko Szczecina , szkoły, sklepów dyskontowych takich jak Biedronka. Przystanek autobusowy ( ul. Słoneczna ) w odległości około 1300 m.

Działka w kształcie prostokąta ( 21,8 m x 32,7 m ). Front działki od strony południowego-zachodu. Sąsiednie działki zabudowane domami mieszkalnymi wolnostojącymi. Teren płaski.

Dla tego terenu Gmina nie posiada aktualnie miejscowego planu zagospodarowania terenu. Budowa możliwa na podstawie warunków zabudowy.
Działka nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia ( użytek RIVb ).

| UZBROJENIE |
- Przy działce skrzynka prądowa,
- Gaz w drodze wewnętrznej bezpośrednio przy działce.
- Woda w drodze wewnętrznej 35 m od działki
- Kanalizacji brak w okolicy. Sąsiednie nieruchomości posiadają własne zbiorniki bezodpływowe ( szambo ).

W cenie wliczone udziały w drodze wewnętrznej.

Zapraszam do oglądania.

Mapa

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
E-mail:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej