Otanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390458
Cena
149 000 PLN
Cena za m2
40,23 PLN
Pow.działki
3 704 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Ślicznie położona działka nad jeziorem. Teren równy, częściowo ogrodzony, w kształcie prostokąta, od strony drogi - zadrzewiony - dzięki temu drzewa stanowią naturalną osłonę. Na terenie działki znajduje się również staw. Dojazd do działki utwardzoną drogą. Działka została częściowo uzbrojona. W sąsiedztwie znajdują się inne, zagospodarowane działki z domkami letniskowymi oraz pola uprawne.

Jezioro, nad którym znajduje się działka, zajmuje powierzchnię powyżej 300ha, a jego głębokość waha się od 10 do ok. 32m. Ze względu na dużą różnorodność i obfitość ryb jezioro stanowi prawdziwy raj dla wędkarzy.

Mapa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej