Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
392630
Cena
1 820 000 PLN
Cena za m2
350 PLN
Pow.działki
5 200 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Wydane warunki zabudowy
Tak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w atrakcyjnie położonej części Mierzyna.
Dla oferowanej nieruchomości została wydana decyzja dla inwestycji polegającej na budowie dziesięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, jednego budynku mieszkalnego wolnostojącego, jednego budynku gospodarczego.
Zaopatrzenie w wodę - 10 studni do poboru wody dla własnych celów w ilości niewiększej niż 5m3 na dobę/studnię; kanalizacja - dziesięć zbiorników bezodpływowych; sieć elektroenergetyczna została doprowadzona.
Maksymalna powierzchnia zabudowy - 22 %; szerokość elewacji frontowej ( dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej ) 13-19 m.
Dachy dwuspadowe lub wielospadowe, z głównymi kalenicami usytuowanymi równolegle lub prostopadle do frontów działki, kąty nachylenia połaci dachowych 25 st - 45 st. Wysokość głównych kalenic dachów 6,5 m - 9 m od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku.
Realizacja minimum dwóch miejsc postojowych dla każdego lokalu mieszkalnego.
Teren inwestycji nie jest objęty ochroną konserwatorską zabytku archeologicznego.
Dojazd do działek drogą wewnętrzną, wliczoną w cenę działki.
Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni 2.200 m2.
Mimo, że działka położona jest w cichej okolicy i z dala od ruchu miejskiego, dojazd do centrum miasta Szczecina zajmuje kilkanaście minut.
Zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej