Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387529
Cena
225 000 PLN
Cena za m2
266,59 PLN
Pow.działki
844 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Wysokość zabudowy
12
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę, zlokalizowaną na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Mierzynie, bardzo spokojna i cicha okolica pozwoli wypocząć od miejskiego zgiełku.
Działka płaska w kształcie trapezu, powierzchnia 844 m2, pośród nowo wybudowanych domów.
Prąd, woda oraz gaz w drodze dojazdowej, kanalizacji na chwilę obecną brak - gmina jest w trakcie uzbrajania osiedla.

Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkalna jednorodzinna, maksymalna powierzchnia zabudowy 35%, wysokość zabudowy do 12 m, kąt nachylenia połaci dachowychnie mniejszy niż 25 stopni.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej