Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387432
Cena
4 000 000 PLN
Cena za m2
129,03 PLN
Pow.działki
31 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Brak drogi

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ GRUNT INWESTYCYJNY!

Lokalizacja: Mierzyn, Gmina Dobra
Cena: 4 000 000zł/netto
Powierzchnia: 31 000m2


Na sprzedaż grunt inwestycyjny w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Mierzyn. Teren przeznaczony na zabudowę mieszkalno-usługową. Zostały wydane warunki zabudowy dla tego terenu, które pozwalają na budowę osiedla mieszkaniowego w zabudowie jednorodzinnej mieszanej (szeregowej, bliźniaczej i wolno stojącej) do 60 budynków jednolokalowych oraz pawilon usługowo-handlowy do 1500m2.

Maksymalny wskaźnik zabudowy: 25%
Powierzchnia biologiczna czynna: min. 50% powierzchni działki


Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

-------------------------------------------------------------------------------
nformacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej