Łęgi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21605
Pow.działki
1 350 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Kanalizacja
Tak
Cena za m2
95,56 PLN
Cena
129 000 PLN

Opis nieruchomości

Polecamy działkę o powierzchni 1350 m2 ( pod zabudowę ) plus ok. 2500 m2 z przeznaczeniem pod użytki zielone . Super oferta dla osób szukających dużej działki.
Działka położona w Łęgach, gmina Dobra, nieopodal Jeziora Świdwie.

Cichy zakątek dla miłośników spokoju i przyrody. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone. Teren sąsiadujący od strony północno-wschodniej przeznaczony jest pod zieleń z zakazem zabudowy, dzięki czemu działka sąsiadować będzie z innymi zabudowaniami jedynie wzdłuż dwóch granic.

Działka objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca z usługami nieuciążliwymi towarzyszącymi zabudowie mieszkaniowej. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 50%.

Teren równy. Wykonane badania geologiczne gruntu. Media w drodze.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Trapez

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
Email:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej