Karnocice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
392771
Cena
129 000 PLN
Cena za m2
161,25 PLN
Pow.działki
800 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka położona w atrakcyjnej lokalizacji, zacisznej wsi Karnocice, gm. Wolin. Dojazd do morza zajmuje tylko ok.10 minut.
Dojazd ok. 2,5 km drogą utwardzoną od drogi S3.
Nieruchomość położona przy lesie, w pobliżu ok. 150 m do linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego. Nieopodal znajduje się Woliński Park Narodowy.
Idealne miejsce do pływania łódką i wędkowania. Wspaniałe warunki do uprawiania surfingu i kitesurfingu.

Dla działki brak jest obowiązującego, miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zgodnie ze studium uwarunkowań kierunków zagospodarowania przestrzennego działka leży w strefie rozwoju rekreacji z możliwością zabudowy i obiektów sportowych.
Przedmiotowa działka oznaczona jest symbolem użytku: RIVa i RV.
Nieruchomość obecnie z przeznaczeniem rolnym. Teren otoczony ogrodzeniem w postaci siatki. Wyjazd i wjazd bezpośrednio z drogi dojazdowej gminnej. Wokół domy jednorodzinne zamieszkałe na stałe, a także weekendowo.

Media:
- prąd,
- woda (studnia głębinowa - instalacja do wykonania),
- szambo (instalacja do wykonania),
- telefon, internet.

Atrakcyjna lokalizacja idealna do zamieszkania na stałe, doraźnie do spokojnego wypoczynku oraz pod agroturystykę.

Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej