Grzepnica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387485
Cena
248 000 PLN
Cena za m2
159,69 PLN
Pow.działki
1 553 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Grzepnica. Działka w pełni uzbrojona objęta MPZP zlokalizowana na równym suchym terenie. Działka ma kształt kwadratu, bez drzewostanu. Dojazd do działki z drogi gminnej utwardzonej na drogę wewnętrzną prywatną /około 45 m drogi nieutwardzonej/. W tej drodze wewnętrznej jest instalacja wodno-kanalizacyjna. Studzienka wodna wraz z zaworami na działce, skrzynka ZK przy działce, ujęcie gazu oddalone około 40 m. Warunki zabudowy reguluje Uchwała Nr.IV/57/01 Rady Gminy Dobra z dnia 31 maja 2001. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami nieuciążliwymi. Maksymalna wysokość zabudowy do 8m /1,5 kondygnacji/. Dachy dwu-lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci głównych 38-45 stopni /możliwy inny typ dachu przestrzennego/. Maksymalna powierzchnia zabudowy-25%powierzchni działki. Grunty klasy V i VI. W otoczeniu domy jednorodzinne i las. Bliska odległość do Szczecina, 20 minut samochodem. Szkoła, przedszkole, Urząd Gminy, sklepy, kościół w Dobrej oddalonej 3 minuty samochodem doskonałą asfaltową drogą. Działka do natychmiastowej zabudowy.Udział w prywatnej drodze wewnętrznej tj. około 235 m2 dodatkowo 10000 PLN. Polecam.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej