Grzędzice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21811
Cena
125 000 PLN
Cena za m2
146,89 PLN
Pow.działki
851 m2
Wysokość zabudowy
9

Opis nieruchomości

Polecamy do sprzedaży działkę z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego położoną w miejscowości Grzędzice . Grzędzice stanowią akualnie bardzo dynamicznie rozwijającą się wieś na terenie której powstaje bardzo dużo nowych osiedli z zabudową jednorodzinną . Powodem tego dynamicznego rozwoju jest niewątpliwie położenie - na obrzeżach Stargardu /czas dojazdu ok. 10 minut / oraz blisko Szczecina - na prawobrzeże ok. 20 min, do Centrum ok.30 min./. Miejscowość bardzo sprzyja budownictwu jednorodzinnemu poprzez udostępnienie dobrze rozwiniętej infrastruktury / w tym sieci gazowej/ oraz planowanej sieci sanitarno-kanalizacyjnej .
Na oferowanej działce o powierzchni 851 m kw. została rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem i garażem o łącznej powierzchni ok.151 m kw. na podstawie decyzji z dnia 12.11.2015 r. zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę .
Na działce wykonano już fundamenty domu które zabezpieczono folią kubełkową , wyprowadzono przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz wykonano podkład pod posadzkę parteru. Na działce znajduje się przyłącze wody, skrzynka energetyczna, przy działce jest sieć gazowa . Do czasu wykonania sieci sanitarno-kanalizacyjnej w całej miejscowości odbiór ścieków ma być zapewniony przez usytuowanie zbiornika bezodpływowego lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dostęp działki do drogi gminnej jest zapewniona poprzez drogę wewnętrzną w której nabywca działki nabywa również udziały.
W bezpośrednim sąsiedztwie oferowanej działki jest już wiele nowych zamieszkałych domów , jest też dużo rozpoczętych budów.


Lokalizacja , atrakcyjna cena oraz możliwość natychmiastowego kontynuowania budowy jest niewątpliwym atutem tej oferty.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą !!!

Kontakt

Ryszard Wiśniewski

Ryszard Wiśniewski

Telefon:
504026250
E-mail:
ryszard@ryzo.pl
Numer licencji:
44

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej