Dołuje

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21720
Pow.działki
991 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Cena za m2
119,07 PLN
Cena
118 000 PLN

Opis nieruchomości

Działka położona w miejscowości Dołuje ok. 12 km od Centrum miasta Szczecina. Teren znajduje się w sąsiedztwie ulicy Sobolowej. Dojazd do działki drogą asfaltową przechodzącą na ostatnim odcinku ( ok. 100 m ) w drogę gruntową wysypaną tłuczniem.
Działka znajduje się na końcu ślepej uliczki. W pobliskiej odległości ok. 500 m las z wieloma stawami i ścieżkami do spacerów lub wycieczek rowerowych. Dołuje od 2015 r posiada komunikację miejską z dojazdem na Bezrzecze oraz Gumieńce.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO:
Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Dopuszczalna wysokość zabudowy 13m od powierzchni terenu do kalenicy ( do dwóch kondygnacji + poddasze użytkowe ). Dachy wysokie, wielospadowe. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy maksimum 30%.

UZBROJENIE:
Prąd i woda doprowadzone do działki. Gaz znajduje się w odległości około 70 m .
W cenie udział w działce stanowiącej drogę wewnętrzną.

WYMIARY DZIAŁKI:
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 35 m x 28 m.
Teren płaski. Dla działki wykonano aktualną opinię geotechniczną ( październik 2018 r ) .

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Długość działki (mb.): 35
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Szerokość działki (mb.): 28

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Mobile:
506180801
Email:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej