Białuń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390348
Cena
143 254 PLN
Cena za m2
82 PLN
Pow.działki
1 747 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Droga dojazdowa
Polna droga
Prąd
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DZIAŁKI na sprzedaż, położonej wśród nowej zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Białuń, gm. Goleniów.

Działka o powierzchni 1747 m2 nie posiada wydanej decyzji o warunkach zabudowy, jednak na prośbę klienta wystąpimy o decyzję. Procedura uzyskania decyzji o WZ trwa obecnie ok. 2-3 miesięcy.

Dojazd do działki pośredni- poprzez drogę wewnętrzną. W cenie nabywają Państwo udział w drodze.

I. Uzbrojenie terenu:
- prąd-w drodze wewnętrznej
- wodociąg- w drodze wewnętrznej
- kanalizacja- brak, zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy (szambo)
- gaz- brak, możliwość postawienia zbiornika

II. Lokalizacja

Białuń oddalony jest 7 km od Goleniowa. Posiada doskonałą komunikację z drogą ekspresową S3 i S6 (Szczecin, Świnoujście, Gdańsk, Koszalin). Znajduje się tu szkoła podstawowa i przedszkole, stacja PKP, lokalny sklep wielobranżowy, z początkiem 2019 roku uruchomiono darmową komunikację miejską do Goleniowa.

Atrakcyjna oferta, spełnij marzenie o budowie domu w bardzo dobrej lokalizacji !

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej