Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386238
Cena
699 000 PLN
Cena za m2
4 755,10 PLN
Typ domu
Bliźniak
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147 m2
Powierzchnia użytkowa
147 m2
Pow.działki
378 m2
Rok budowy
2020
Materiał
Ceramika
Liczba pięter
1
Stan budynku
Stan deweloperski
Liczba łazienek
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Kostka brukowa
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Do sprzedania nowo powstała inwestycja zabudowy bliźniaczej dwu lokalowej. Do sprzedania pozostały dwa segmenty. Budynek wykonany z cegły typu poroterm, ocieplony styropianem grafitowym 15 cm, okna PCV trójszybowe, dachówka ceramiczna, co i cw piez gazowy kondensacyjny, Ogrzewanie podłogowe na parterze z wyłączeniem garażu i na piętrze łazienka, w sypialniach kaloryfery. Tren w całości ogrodzony, podjazd do posesji wyłożony kostką z polbruku. Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno prawnych wysokości 2%. Termin zakończenia prac II kwartał 2021 r.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej