Dobropole Gryfińskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
389132
Cena
400 000 PLN
Cena za m2
3 125 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Powierzchnia
128 m2
Powierzchnia użytkowa
128 m2
Pow.działki
1 100 m2
Materiał
Inny
Liczba pięter
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Droga dojazdowa
Brak drogi
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Dom w pięknej okolicy

pow.81.8m2 dół
góra do adaptacji o pow.47.8m2
Działka o pow.1100m2

Położony w miejscowości Dobropole Gryfińskie w puszczy bukowej gmina Stare Czarnowo
Dom w stanie surowym zamkniętym
Do ceny domu należy doliczyć podatek 8% vat
( jest w trakcie budowy)

Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej