Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
391669
Cena
649 000 PLN
Cena za m2
4 843,28 PLN
Typ domu
Bliźniak
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
134 m2
Powierzchnia użytkowa
127 m2
Pow.działki
400 m2
Rok budowy
2021
Materiał
Ceramika
Liczba pięter
1
Stan budynku
Stan deweloperski
Liczba łazienek
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Powierzchnie pokoi
25
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom zostanie oddany w stanie developerskim wraz z zagospodarowaniem terenu wokół posesji. Dom wybudowany z porotermu, okna PCV trójszybowe, tynki wewnętrzne gipsowo wapienne , dachówka ceramiczna, ocieplenie budynku styropian grafit 15 cm tynki akrylowe , Polbruki dojazdowe do posesji, ogrodzenie od strony ogródka. CO i CW gazowe w całości ogrzewanie podłogowe. Na 127 m powierzchni użytkowej składają się : hol, wc, kuchnia, salon z jadalnią, piętro stanowią cztery sypialnie i łazienka razem z wc. projekt pracowni Archon link poniżej : https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-pod-milorzebem-22-gb-mfd524d6ae071a .Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych koniec roku 2021 grudzień. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej