Szczecin

Bukowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390379
Cena
95 000 PLN
Cena za m2
295,95 PLN
Typ domu
Letniskowy
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
321 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Pow.działki
321 m2
Rok budowy
2015
Materiał
Silikat
Stan budynku
Bardzo dobry
Droga dojazdowa
Utwardzona
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Opis: Domek rekreacyjny na terenie działek ogrodniczo-rekreacyjnych. Działka o powierzchni 321m2 położona w bardzo ładnym przestrzennym miejscu po stronie nasłonecznionej przez cały dzień. Wygodny dojazd z dwóch stron od ul. Okólnej i ul. Bogumińskiej. Bardzo ładnie zagospodarowana, dużo bylin kwiatowych i drzew ozdobnych. Jest również wydzielone miejsce na rekreację i grillowanie.
Domek o powierzchni całkowitej ok 70m2 z tarasem 12m2 . Parter to pomieszczenie z aneksem kuchennym ok. 35m2 . W pomieszczeniu zamontowane dwa kominki jeden z kominków to to kominek typu koza. Na piętrze pomieszczenie o pow. ok. 35m2 po podłodze. W tym pomieszczeniu znajduje się sypialnia i wc z umywalką.
Cały domek jest murowany, dach o niedużym spadzie drewniany pokryty blachodachówką, strop drewniany.
Budynek posiada prąd, wodę, kanalizę - szambo. Budynek , został już docieplony styropianem ( część ściany trzeba jeszcze docieplić, materiał
jest przygotowany do dokończenia docieplenia.
Ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. Działka i domek nie posiada księgi wieczystej.
Roczny całkowity koszt z tytułu eksploatacji działki to około 400zł. Posesja okamerowana. Na działce całoroczny prąd. Posesja ogrodzona . Woda zamykana w okresie zimowym.
Zapraszam do obejrzenia.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej